Zespole Opieki Zdrowotnej w Końskich odbyło się wydarzenie realizowane w związku z projektem „Modernizacja i rozbudowa Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Zespole Opieki Zdrowotnej w Końskich – zwiększenie potencjału leczniczego” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D ,,Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”. Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję do poszerzenia wiedzy na temat korzyści płynących z dofinansowania ze środków KPO, profilaktyki opieki długoterminowej, ćwiczenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, fizjoterapii dla osób starszych.
WYDARZENIE KPO ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY 11.06.2026
Dziękujemy wszystkim Państwu za przybycie!







